Klub Podróży JAREMA na Fejsie

Piraci, Indianie i piramidy - MEKSYK I BELIZE

pokaz z wyprawy do Ameryki Środkowej
Sylwia i Marek Kulczyk

Sylwia i Marek Kulczyk kierują się tam, gdzie przyroda ciągle pozostaje dziewicza, a życie toczy się odwiecznym rytmem. W swoich podróżach odwiedzają zarówno miejsca ogólnie znane, jak i zakątki zagubione gdzieś na krańcach map. Po powrocie dzielą się swoimi wrażeniami podczas pokazów slajdów, audycji radiowych i na łamach prasy. Relacja z podróży po południowym Meksyku i Belize jest drugą częścią opowieści o ich środkowoamerykańskiej przygodzie.

"(...) Tylko dwa kraje, - ale znacznie więcej zupełnie odmiennych światów. W Meksyku górzyste Chiapas fascynuje folklorem Indian i olśniewa złotem kolonialnych kościołów. Płaski jak stół Jukatan to przede wszystkim skąpane w słońcu plaże oraz imponujące ruiny miast Majów. Rozkołysane rytmem muzyki reggae Belize zauroczyło nas zieloną dżunglą i podwodnym światem rafy koralowej. Z wielką sympatią wspominamy mieszkańców tego kraju; zawsze uśmiechniętych, radosnych i beztroskich".

sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-2sitemap-10sitemap-1sitemap-2sitemap-5sitemap-4sitemap-2sitemap-9sitemap-1sitemap-1sitemap-9homesitemap-2sitemap-3sitemap-6sitemap-6rsssitemap-3sitemap-5homesitemap-6homesitemap-7sitemap-7sitemap-5sitemap-4sitemap-6rsssitemap-1sitemap-10sitemap-6sitemap-7sitemap-10sitemap-2sitemap-8sitemap-7sitemap-5sitemap-9sitemap-6sitemap-7sitemap-3sitemap-6sitemap-8sitemap-5sitemap-1sitemap-9sitemap-6sitemap-6