Klub Podróży JAREMA na Fejsie

PERU - Śladami andyjskich imperium

Peru jest wymarzonym celem podróży dla wielu z nas. Zwykle wyobrażamy sobie inkaskie ruiny zagubione w dżungli, Indian, wspaniałe góry, piękne wybrzeże. My wybieraliśmy się do Peru przez kilka lat. I w końcu szczęśliwe połączenie promocji w liniach lotniczych i naszych urlopów, otworzyło przed nami zagubiony świat Inków. W trakcie wyprawy przekonaliśmy się, że rzeczywistość przerasta nawet najśmielsze oczekiwania. Peru to przepiękny kraj, pełen kontrastów, żyjącej tradycji, wspaniałej przyrody i niebotycznych szczytów! Odnajdziemy tu prawdziwą amazońską dżunglę i setki kilometrów pustyń z olbrzymimi wydmami; piękne, pełne ptactwa i uchatek wyspy, i prawie siedmiotysięczne szczyty, zwieńczone pięknymi lodowcami; pełne zgiełku metropolie, i zagubione "zatrzymane w czasie" wioski Indian.

W czasie naszego pokazu chcemy przenieść Was do tej cudownej krainy; spróbujemy wypełnić nasz klub aromatem dżungli i łoskotem oceanu; zobaczycie jak żyli Inkowie i co pozostało z ich imperium; przeniesiemy się na prawdziwe wiejskie targi; będziemy wspinać się w skalnym królestwie kondorów i popłyniemy na spotkanie pingwinów. Zapraszamy. 

Lima, 23.04.2002 "Hola! Jesteśmy od 12 godzin w Limie - jest bardzo gorąco. Jutro jedziemy do Cusco. Pierwsze wrażenia - prawdziwy ?meksyk?; tysiące samochodów i jakieś 8 milionów Peruwiańczyków; turystów kilku. [...]"
Cusco, 29.04.2002 " [...] w Cusco było super. Machu Picchu nas urzekło, a targ w Pisaku powalił. Zrobiliśmy chyba 60 portretów Indian - miejmy nadzieję, że wyjdą. Wysokość daje nam w kość, ale powoli przyzwyczajamy się. Podstawowa zasada: albo jemy syty posiłek i leżymy, albo chodzimy i zwiedzamy. Inne kombinacje kończą się mdłościami i bólem głowy. [...]"

Ania i Marcin Bonikowscy

sitemap-1sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-6sitemap-6sitemap-2sitemap-7sitemap-2homesitemap-8sitemap-10sitemap-10rssrssrsssitemap-5rsssitemap-3homesitemap-8sitemap-8sitemap-5sitemap-6sitemap-1homesitemap-2sitemap-10sitemap-9sitemap-4sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-9sitemap-5sitemap-9rsssitemap-7rsssitemap-1sitemap-3sitemap-6sitemap-4sitemap-3sitemap-4sitemap-2sitemap-1sitemap-8sitemap-10sitemap-10sitemap-2