Klub Podróży JAREMA na Fejsie

Podróże Jaremy

Jesteśmy środowiskiem - środowiskiem pasjonatów. Naszą pasją są podróże. Podróże po kraju i po świecie; w wysokie góry i na gorące pustynie; do tropikalnych dżungli i na arktyczne lodowce; do zagubionych wiosek i dzikich puszcz... Podróże w głąb dalekich lub bliskich kultur i tradycji... Poznajemy fascynujące miejsca, wspaniałą przyrodę, spotykamy niezwykłych ludzi. Wszystko staramy się zapisywać na kliszach slajdów, taśmach dyktafonów, stronach naszych relacji, w naszych myślach i sercach... Naszą wspólną pasją staramy się dzielić z innymi.

W trakcie ponad już 20 lat naszych podróży dotarliśmy do całego mnóstwa cudownych, odległych i egzotycznych miejsc na wszystkich 7 kontynentach. Na świecie jest już coraz mniej lądów i krajów, w których nie było jeszcze podróżników z Jaremy. Odnaleźliśmy też niezwykłe i piękne miejsca całkiem blisko nas. Trudno by tu wymieniać choć część z miejsc do których dotarliśmy. Plonem prawie każdego naszego wyjazdu, poza bagażem doświadczeń i praktycznych informacji, są podróżnicze fotografie i slajdy, prezentowane w formie otwartych pokazów w ramach Podróżniczych Spotkań Slajdowych w Jaremie.

Nasze bliższe i dalsze podróże opisujemy w gorących relacjach mailowych oraz w powyprawowych opisach i sprawozdaniach. Dzięki zamieszczanym na naszych stronach www bieżącym relacjom, możemy na gorąco poznawać wrażenia z podróży, wspólnie przeżywać przygody, próbować wczuć się w klimat wyprawy.

Klub Podróży JAREMA

sitemap-1sitemap-10sitemap-5sitemap-5sitemap-6sitemap-6sitemap-2sitemap-7sitemap-2homesitemap-8sitemap-10sitemap-10rssrssrsssitemap-5rsssitemap-3homesitemap-8sitemap-8sitemap-5sitemap-6sitemap-1homesitemap-2sitemap-10sitemap-9sitemap-4sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-9sitemap-5sitemap-9rsssitemap-7rsssitemap-1sitemap-3sitemap-6sitemap-4sitemap-3sitemap-4sitemap-2sitemap-1sitemap-8sitemap-10sitemap-10sitemap-2